Новий Рік та Різдво


У цій категорії немає товарів.


Новий Рік та Різдво

Діти дуже люблять сюрпризи, особливо, коли цим сюрпризом стає улюблений для дітей ведмедик Тедді від Me to You. Подарунок на Новий рік для дитини або для дівчини завжди вибирається особливо ретельно, бо він повинен відображати доброту свята і віру в прекрасні казки. Купити ведмедика Тедді - подарувати диво коханій людині.

Всім нам хочеться на Новий Рік зануритися в атмосферу загадковості, фантастики. Всі ми пам'ятаємо з дитинства свої улюблені казки. Казки допомагають нам жити, творити, любити. І серія ведмедиків Тедді «Новий Рік» створить святковий настрій, таємничість і очікування дива. А це так необхідно і дітям, і навіть дорослим!

Симпатичні плюшеві ведмедики Тедді «Новий Рік» - це завжди диво. Вони доповнять своєю присутністю ваше свято, будуть завмирати разом з вами під бій курантів і затишно влаштуються під ялинкою поруч з Дідом Морозом. Якщо ви хочете, щоб ваш новорічний подарунок приніс справжнє задоволення - виберіть ведмедика Teddy. Він додасть  вашій оселі радості на цілий рік.