День Весілля


Ведмедик  Тедді MTY з шампанським "С Днем Весілля!"
Ведмедик Тедді MTY з шампанським "С Днем Весілля!...

Просто чарівний ведмедик Тедді з пляшкою шампанського в лапках Wedding Congratulations - "Вітаю з днем весілля". Разом з цим ч..

387 грн.

Ведмедик Тедді MTY  Congratulations
Ведмедик Тедді MTY Congratulations

Симпатичне ведмежа Тедді MTY  Congratulations / "Поздоровляю!" (з будь-якою датой). Будь то здача заліку, випускного іспиту або іспиту ..

275 грн.

Ведмедик Тедді MTY - Наречений та Наречена
Ведмедик Тедді MTY - Наречений та Наречена...

Ведмедик Тедді MTY - Наречений та Наречена.  Які ж вони неймовірно чарівні! Ця парочка ідеально підходить для самого важливого дня в житті,  вона як раз одягнена д..

545 грн.

Ведмедики Тедді MTY - Наречений та Наречена
Ведмедики Тедді MTY - Наречений та Наречена...

Ведмедики Тедді  Наречений і Наречена в подарунковій коробці Happily ever after. Ідеально підходять для такої важливої події як весілля, ця па..

547 грн.

Ведмедики Тедді з сердечком-поздоровленням "Молодятам!"
Ведмедики Тедді з сердечком-поздоровленням "Молодя...

Найчарівніша парочка ведмедиків Тедді з сердечком-поздоровленням "Молодятам!" Ця чудова парочка Татті Тедді, що тримає серце Кохання, зробить&n..

485 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

День Весілля

Бажаєте зробити подарунок до ювілею весілля або оригінальний подарунок для молодят? - Тематична колекція англійських ведмедиків Тедді до ваших послуг! У цьому розділі ви зможете вибрати відмінний подарунок на весілля: ведмедик Тедді - наречений і Тедді - наречена, статуетка для весільного торта, альбоми і подушечки для обручок. Тематична колекція випускається рідко і в обмеженій кількості, тому просимо колекціонерів і шанувальників заздалегідь купити плюшевого ведмедика Тедді від Me to You.

Рекомендуемые товары