Новинки


Ведмедик Тедді MTY  з днем народження 16 років
Ведмедик Тедді MTY з днем народження 16 років...

Дуже симпатичне ведмежа Тедді в коробочці - подарунок на день народження на 16-ти річчя. Відсвяткуйте особливий чудовий день народження - 16 ро..

380 грн.

Ведмедик Тедді MTY  з днем народження 18 років
Ведмедик Тедді MTY з днем народження 18 років...

Дуже симпатичне ведмежа Тедді в коробочці - подарунок на день народження на 18-ти річчя.. Симпатяшка Татті Тедді в подарунковій коробці - прекр..

380 грн.

Ведмедик Тедді MTY  з днем народження 21 рік
Ведмедик Тедді MTY з днем народження 21 рік...

Симпатичний, просто очаровашка ведмедик Тедді в подарунковій коробочці на день народження, на 21-річчя. Зробіть для своєї близької людини його ..

380 грн.

Ведмедик Тедді MTY  з прапорцями
Ведмедик Тедді MTY з прапорцями...

Ведмедик Тедді Me to you  з різнокольоровими прапорцями і поздоровленням на прапорцях - Happy Birthday to You! Подаруйте прекрасний подару..

437 грн.

Ведмедик Тедді MTY - з тортиком Happy Birthday
Ведмедик Тедді MTY - з тортиком Happy Birthday...

Такий милий, неймовірно чарівний ведмедик тримає тортик зі свічками Happy Birthday - З Днем Народження! Здивуйте когось в День Народження цим ..

470 грн.

Ведмедик Тедді MTY - мед.робітник
Ведмедик Тедді MTY - мед.робітник...

Симпатичне ведмежа Тедді бренда Me to you - медичний робітник з чемоданчиком GET WELL SOON / Скоріше поправляйся! Коли твоя близька людина зах..

275 грн.

Ведмедик Тедді MTY - Наречений та Наречена
Ведмедик Тедді MTY - Наречений та Наречена...

Ведмедик Тедді MTY - Наречений та Наречена.  Які ж вони неймовірно чарівні! Ця парочка ідеально підходить для самого важливого дня в житті,  вона як раз одягнена д..

545 грн.

Ведмедик Тедді MTY з табличкой Happy Birthday
Ведмедик Тедді MTY з табличкой Happy Birthday...

Дуже миле ведмежа Тедді тримає в лапках стрічку у вигляді таблички з поздоровленням Happy Birthday!   Розмір ведмедика - 13 см. /висота..

312 грн.

Ведмедик Тедді MTY з тортиком Happy Birthday
Ведмедик Тедді MTY з тортиком Happy Birthday...

Ведмежатко Тедді MTY тримає на голові тортик зі свічками - Happy Birthday! Здивувати таким подарунком можна не тільки дитину, але й дорослого. ..

470 грн.

Ведмедик Тедді MTY у футболці Just for You
Ведмедик Тедді MTY у футболці Just for You...

Симпатичне ведмежа Тедді бренда Me to You у яскравій футболці Just for You / Тільки для тебе!  Розмір ведмедика - 11 см. /висота по спинці&nb..

240 грн.

Ведмедики Тедді MTY - Наречений та Наречена
Ведмедики Тедді MTY - Наречений та Наречена...

Ведмедики Тедді  Наречений і Наречена в подарунковій коробці Happily ever after. Ідеально підходять для такої важливої події як весілля, ця па..

547 грн.

Ведмедики Тедді з сердечком-поздоровленням "Молодятам!"
Ведмедики Тедді з сердечком-поздоровленням "Молодя...

Найчарівніша парочка ведмедиків Тедді з сердечком-поздоровленням "Молодятам!" Ця чудова парочка Татті Тедді, що тримає серце Кохання, зробить&n..

485 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Новинки

Компанія Carte Blanche Greetings Ltd на чолі з передовими дизайнерами Англії, прагне запропонувати вам нові колекції ведмедиків Тедді до кожного свята, тим самим у вас є можливість купити ведмедика Тедді від Me to You з найостанніших новинок! Компанія Карт Бланш продовжує дивувати і захоплювати своїми ідеями, відмінною якістю і фантазіями, яким немає меж. Прямо з Англії оригінальні ведмедики Tatty Teddy з любов'ю для Вас!

Іграшки - новинки ведмедики Тедді - це нові знайомства зі старими улюбленими друзями. Це нові зустрічі і нові пригоди. Це гарний настрій не тільки для дітей, а й для дорослих. Це затишок, комфорт і неповторна тепла атмосфера у вашому домі.

У нашому інтернет-магазині завжди знайдуться ведмедики Тедді - новинки, які порадують Вас яскравим і незвичайним баченням вже знайомого образу рідної іграшки. Подарують вам свою ніжність, посмішку і, звичайно, любов. А це завжди незабутньо!

Рекомендуемые товары