Новинки


Ведмедик Тедді MTY з сердечком I Love you
Ведмедик Тедді MTY з сердечком I Love you...

Милий зворушливий плюшевий ведмедик Тедді з серцем та з написом I Love You / Я кохаю тебе! Це чарівне ведмежа Tatty Teddy тримає біле серце&nbs..

335 грн.

Ведмедик Тедді MTY з шампанським "С Днем Весілля!"
Ведмедик Тедді MTY з шампанським "С Днем Весілля!...

Просто чарівний ведмедик Тедді з пляшкою шампанського в лапках Wedding Congratulations - "Вітаю з днем весілля". Разом з цим ч..

387 грн.

Ведмедик Тедді MTY з днем народження 16 років
Ведмедик Тедді MTY з днем народження 16 років...

Дуже симпатичне ведмежа Тедді в коробочці - подарунок на день народження на 16-ти річчя. Відсвяткуйте особливий чудовий день народження - 16 ро..

380 грн.

Ведмедик Тедді MTY з днем народження 18 років
Ведмедик Тедді MTY з днем народження 18 років...

Дуже симпатичне ведмежа Тедді в коробочці - подарунок на день народження на 18-ти річчя.. Симпатяшка Татті Тедді в подарунковій коробці - прекр..

380 грн.

Ведмедик Тедді MTY з днем народження 21 рік
Ведмедик Тедді MTY з днем народження 21 рік...

Симпатичний, просто очаровашка ведмедик Тедді в подарунковій коробочці на день народження, на 21-річчя. Зробіть для своєї близької людини його ..

380 грн.

Ведмедик Тедді MTY з квіткою для No 1 Mum - МАМІ
Ведмедик Тедді MTY з квіткою для No 1 Mum - МАМІ...

Милий плюшевий ведмедик Тедді бренда me to you з квіточкою для самої улюбленої матусі - No 1 Mum. Цей неймовірний Me to You bear зробить фанта..

375 грн.

Ведмедик Тедді MTY з плюшевим серцем LOVE You
Ведмедик Тедді MTY з плюшевим серцем LOVE You...

Плюшевий ведмедик Тедді з серцем, на якому вишито зізнання - LOVE You. Чудовий подарунок для того, кого ви кохаєте - це прекрасне Татті Т..

325 грн.

Ведмедик Тедді MTY з прапорцями
Ведмедик Тедді MTY з прапорцями...

Ведмедик Тедді Me to you  з різнокольоровими прапорцями і поздоровленням на прапорцях - Happy Birthday to You! Подаруйте прекрасний подару..

437 грн.

Ведмедик Тедді MTY з рожевою зірочкою
Ведмедик Тедді MTY з рожевою зірочкою...

Симпатичне маленьке ведмежа Тедді бренд Me To You тримає в лапках подушечку у вигляді зірочки, на якій написано - You're the Best / Ти кращий (краща). ..

315 грн.

Ведмедик Тедді MTY з серцем Girlfriend, you and me are meant to be
Ведмедик Тедді MTY з серцем Girlfriend, you and me are...

Такий милий ведмедик Tatty Teddy з серцем Girlfriend, you and me are meant to be  - "Ми повинні бути разом" Покажіть своїй коханій дівчин..

442 грн.

Ведмедик Тедді MTY - випускник, в шапочці з китицею
Ведмедик Тедді MTY - випускник, в шапочці з китицею...

Ведмежатко Тедді metoyou в академічній шапочці з кисточкой - краще  поздоровлення з закінченням учбового закладу! Випускник - це велике не..

455 грн.

Ведмедик Тедді MTY - з тортиком Happy Birthday
Ведмедик Тедді MTY - з тортиком Happy Birthday...

Такий милий, неймовірно чарівний ведмедик тримає тортик зі свічками Happy Birthday - З Днем Народження! Здивуйте когось в День Народження цим ..

470 грн.

Показано з 1 по 12 із 23 (всього 2 сторінок)

Новинки

Компанія Carte Blanche Greetings Ltd на чолі з передовими дизайнерами Англії, прагне запропонувати вам нові колекції ведмедиків Тедді до кожного свята, тим самим у вас є можливість купити ведмедика Тедді від Me to You з найостанніших новинок! Компанія Карт Бланш продовжує дивувати і захоплювати своїми ідеями, відмінною якістю і фантазіями, яким немає меж. Прямо з Англії оригінальні ведмедики Tatty Teddy з любов'ю для Вас!

Іграшки - новинки ведмедики Тедді - це нові знайомства зі старими улюбленими друзями. Це нові зустрічі і нові пригоди. Це гарний настрій не тільки для дітей, а й для дорослих. Це затишок, комфорт і неповторна тепла атмосфера у вашому домі.

У нашому інтернет-магазині завжди знайдуться ведмедики Тедді - новинки, які порадують Вас яскравим і незвичайним баченням вже знайомого образу рідної іграшки. Подарують вам свою ніжність, посмішку і, звичайно, любов. А це завжди незабутньо!

Рекомендуемые товары