Подарунки для Дітей


Ведмедик Тедді MTY - медсестра
Ведмедик Тедді MTY - медсестра

Симпатичне ведмежа Тедді бренда Me to you - медсестра з чемоданчиком GET WELL SOON / Скоріше поправляйся! Коли твоя близька людина захворіла -..

255 грн.

Ведмедик Тедді MTY з чорним кошеням
Ведмедик Тедді MTY з чорним кошеням ...

Чарівне ведмежа Тедді MTY в лапках з чорним кошенятком "Good Luck". Цей милий плюшевий ведмедик тримає чорну кішечку з вишитим побажанням «Хай ..

299 грн.

Маленький ведмедик Тедді MTY класичний
Маленький ведмедик Тедді MTY класичний...

Плюшевий симпатяшка - ведмедик Тедді класика: сіренький, пухнастий і з блакитним носиком. У такого милого подарунка є щось для кожного випадку та&nb..

305 грн.

Мишка Тедди MTY  с разноцветным цветком
Мишка Тедди MTY с разноцветным цветком...

Медвежонок Тедди me to you с цветком c разноцветными лепестками и ярлычком FRIENDS FOREVER - Друзья навеки! Вот замечательный повод порадовать друга: посмотри на этого мишку - он как будт..

447 грн.

Мишка Тедди MTY с одеялом с цветочками
Мишка Тедди MTY с одеялом с цветочками...

Мишка Тедди принес красивое цветастое одеяло, которое обязательно согреет тебя - A hug from Me to You / Обнимаю тебя! Прекрасный подарок для того, кого ты любишь! Этот Tatty Teddy выглядит ..

400 грн.

Мишка Тедди МTY с подсолнухом для доченьки
Мишка Тедди МTY с подсолнухом для доченьки...

Плюшевый медвежонок Тедди с большим ярким подсолнухом для замечательной доченьки. Все дочери особенные, поэтому дайте ей понять и пусть она будет уверена в этом на все 100%  с этим прекрас..

410 грн.

Тедді MeToYou класичний ведмедик 18 см.
Тедді MeToYou класичний ведмедик 18 см....

Що таке класичний ведмедик Тедді? Це плюшевий ведмедик без кофтинки, без сердечка. Просто ведмедик, але в цьому е своя принадність. Справжня класика-це просто, та разом із цим вишукано. І..

452 грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Подарунки для Дітей

В даному розділі зібрані ведмежата Тедді для самих маленьких дітей.

Ведмедики Тедді - елітна, суперякісна іграшка, спеціально для вашої дитини! Шерстка ведмедика Тедді настільки безпечна і гіпоалергенна, що можна з упевненістю залишити ваше невгамовне чадо в компанії з його новим другом і спостерігати, як він випробує плюшевого ведмедика на міцність. Зверніть увагу! Ведмедики Татті Тедді для новонароджених мають спеціальну коротку шерсть, яка повністю безпечна для немовлят!Рекомендуемые товары