Доставка і Оплата

При оплаті при отриманні для резервування Вашого замовлення, внесіть передплату в розмірі 100 грн. на карту магазину: 5168 7453 2183 7939. Після передплати він в той же день буде упакований і відправлений Вам з оплатою залишку вартості ведмедика на відділенні Нової Пошти.

При 100% оплаті замовлення на карту магазину: 5168 7453 2183 7939 доставку до Вашого відділення Нової Поштою сплачуємо ми.

 

Купити ведмедика Тедді, ведмедика Беррінгтон або ведмедика Холмарк можна в 2 клацання через корзину на сайті або ж просто зателефонувавши нам.

Після того, як ви вирішили купити ведмедика Тедді у нас, ви можете більше не сумніватися в якості продукції. Всі наші ведмедики оригінальні і на кожному ведмежаті ви знайдете бирку виробника. Детальніше про це ви можете прочитати в розділі СЕРТИФІКАТИ.

 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

 Курьерская доставка. Интернет магазин Мишки Тедди Me to You

1) Доставка службою "НОВА ПОШТА" по Україні

- самовивезення з найближчого складу Нової пошти Вашого міста, пересилання замовлення здійснюється за тарифами служби;

- доставка за адресою за тарифами служби.

 

 

 

  2) Склад в Харкові - самовивезення після попереднього узгодження замовлення з менеджером магазину.

 

 

 

 

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

1) Готівкою (розрахунок готівкою кур'єру або при отриманні в відділенні Нової пошти). Нова пошта стягує відсоток за переказ грошей: 2% від суми + 20 грн. за оформлення.

 

 

 

 

 

 

 

Оплата заказа Мишки Тедди на счет Приват Банка2) Переказ на карту Приват Банку - оплата замовлення шляхом поповнення карти ПриватБанку.

Номер карти: 5168 7453 2183 7939

 

 

 

 

Payment Order for Teddy Bear Me to You

 3) Western Union - переказ грошей з будь-якої точки світу. Реквізити для перерахування грошей через систему WESTERN UNION Вам надішле менеджер після узгодження замовлення.

 

 

Бажаємо Вам приємних і красивих покупок в нашому інтернет-магазині!